MisyonumuzMARE Deniz Temizlik Hizmetleri A.Ş. ulusal ve uluslar arası sularda petrol ve diğer zararlılardan kaynaklanan kirliliğe ‘hızlı ve etkin müdahale’ prensibiyle hareket eder.

Öncelikli hedefi insan sağlığı, çevre, emniyet ve güvenlik olan MARE, bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu operasyonlar sayesinde kazandığı bilgi, birikim ve tecrübe ile gerek yurtiçi gerekse yurtdışında güvenilir ve hizmet odaklı çözümler sunar.

MARE, gerçekleştirdiği sayısız operasyonla müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlamak ve cevap vermek üzere doğru ürünü doğru zamanda sunmak ve operasyonlarda minimum zarar, maksimum fayda prensibini hedeflemektedir. MARE’nin kendi tesislerinde ürettiği ekipmanlar, inovatif ve yeni teknoloji ile üretilmekte olup her türlü acil müdahale duruma göre kullanılması önerilmektedir.

MARE, hazırladığı uygulanabilir acil müdahale planları, daima güncellenerek değişen ve gelişen eğitim ve tatbikatlarıyla farkındalık yaratmayı aynı zamanda deniz ve çevre kirliliğine dikkat çekerek bu bilinci tüm eğitim katılımcılarında oluşturmayı hedeflemektedir.